Wiza do ChinProfesjonalne usługi konsularne oraz pośrednictwo wizowe stanowią specjalność firmy Expowiza z Warszawy. W zakres naszych działań wchodzi pozyskiwanie wiz zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Jedną z kategorii wiz, którymi się zajmujemy to wiza do Chin. Chiny są coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie państwem. Jednak wiza jest warunkiem koniecznym, aby wjechać na terytorium tego kraju. Z przyjemnością ułatwimy Państwu proces pozyskania wizy do Chin. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem w Warszawie, a my zadbamy, aby wiza do Chin jak najszybciej trafiła do Państwa rąk.

Wizy do Chin - niezbędne dokumenty:

  •       Ubiegając się o wizę turystyczną do Chin, do paszportu i wniosku wizowego ze zdjęciem, należy dołączyć wydruk rezerwacji biletu lotniczego w obie strony. Ubiegając się o wizę służbową do Chin, do paszportu i wniosku wizowego ze zdjęciem, należy dołączyć wydruk rezerwacji biletu lotniczego w obie strony, oraz zaproszenie z Chin.
  •       Zasadniczo ważność wizy turystycznej, upoważniającej do pobytu w Chinach wynosi 3 miesiące, licząc od dnia złożenia dokumentów. Wiza pozwala na 1 lub 2.
  •       Pozostałe wizy - w wypadku pozostałych typów wiz określenie terminu ważności, ilości dni każdej wizyty w Chinach oraz ilości wjazdów uzależnione jest od konkretnej sytuacji wnioskodawcy i zaproszenia.
  •       wniosek wizowy  Pobierz
  •       1 zdjęcie paszportowe
  •       paszport
  •       rezerwację lotu w obie strony na pierwszy planowany pob

 

Wymagania dotyczące dokumentów

Otrzymanie wizy, z którą można odwiedzić Chiny, wymaga zgromadzenia właściwych dokumentów i złożenia ich w naszym biurze na terenie miasta Warszawa.

Dokumenty potrzebne do otrzymania wizy do Chin:

·        wniosek wizowy  Pobierz

·        1 zdjęcie paszportowe

·        paszport

·        rezerwację lotu w obie strony na pierwszy planowany pob

Wybierasz się do Chin? Twoja wiza czeka w Expowiza.

Wybierasz się do Chin? Twoja wiza czeka w Expowiza Warszawa.

Szybki kontakt